Cennik

CENNIK PODSTAWOWY 

Wynajem apartamentu lub domku na minimum dwie noce z wyjątkiem długich świątecznych weekendów (ustalanie indywidualne z właścicielem).

APARTAMENT

(cena ze śniadaniem)

2 osoby 3 osoby 4 osoby dziecko 3-12 lat
440 zł 600 zł 720 zł 140 zł

 Apartament: dwa pokoje z łazienką (w sypialni łoże małżeńskie, w saloniku: kanapy rozkładane do spania)

jedno dziecko do lat 3 – gratis, każde kolejne do lat 12 – 140 zł/nocleg ze śniadaniem
łóżeczko dziecięce z pościelą / komplet dodatkowej pościeli – 50 zł opłata jednorazowa

Opłata za psa (dodatkowe sprzątanie) – 100 zł

W cenie noclegu w apartamentach zawarty jest całodzienny bufet: gorąca woda, herbata, kawa (kawa z ekspresu w godzinach 9.00-18.00) oraz wypożyczanie rowerów, również z fotelikami dziecięcymi. Nie udostępniamy Gościom kuchni.

Śniadanie podajemy w formie bufetu. Serwujemy wędliny, pasztety własnego wypieku, dodatki z naszej spiżarni, ciasta domowe, wędliny, sery regionalne, soki owocowe dostarczane przez miejscowych wytwórców.

Chętnie gościmy osoby na diecie wegetariańskiej, wegańskiej. Prosimy jedynie o wcześniejszą informację przy rezerwacji.

Zapraszamy serdecznie do naszej kuchni gościnnej. Na obiady /kolacje serwujemy dania grillowe, zupy, smakołyki kuchni podlaskiej, świeże sałaty. Codziennie świeże danie dnia. Posiłki na Schedzie są przygotowywane ze szczególnym uwzględnieniem lokalnych produktów oraz świeżych produktów sezonowych. Współpracujemy z lokalnymi gospodarstwami.

DOMEK

(cena bez śniadania)

2 osoby 3 osoby
350 zł 400 zł

Domek: jedna otwarta przestrzeń z wyposażoną kuchnią i wydzieloną łazienką: 1 łóżko małżeńskie, 1 kanapa rozkładana 140 cm spania , ogrzewanie kominkiem):